İstanbul
30°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

bettilt giriş

casino siteleri
inegöl escort sarıyer escort küçükçekmece escort esenyurt escort görükle escort belek escort bosna escort side escort silifke escort nilüfer escort alanya escort gökçeada escort datca escort bozcaada escort foça escort ayvalık escort süleymanpaşa escort mezitli escort darıca escort dulkadiroğlu escort altınordu escort atakum escort manavgat escort iskenderun escort karaköprü escort akdeniz escort yunusemre escort kızıltepe escort siverek escort adapazarı escort tuzla escort bayraklı escort efeler escort adıyaman merkez escort toroslar escort merkezefendi escort ortahisar escort konak escort ipekyolu escort ilkadım escort meram escort tarsus escort pamukkale escort sultanbeyli escort tepebaşı escort fatih escort çukurova escort haliliye escort antakya escort beylikdüzü escort bağlar escort yüreğir escort altındağ escort kayapınar escort odunpazarı escort ataşehir escort esenler escort onikişubat escort kağıthane escort avcılar escort karabağlar escort kartal escort kadıköy escort gaziosmanpaşa escort maltepe escort sultangazi escort bahçelievler escort yıldırım escort mamak escort selçuklu escort ümraniye escort pendik escort bağcılar escort seyhan escort şehitkamil escort osmangazi escort şahinbey escort çankaya escort sorgun escort patnos escort sungurlu escort tavşanlı escort kovancılar escort bayrampaşa escort şişli escort üsküdar escort kumluca escort korkuteli escort demre escort muratpaşa escort elmalı escort kaş escort finike escort talas escort kocasinan escort melikgazi escort bafra escort fethiye escort bodrum escort marmaris escort dalaman escort didim escort
Süper Lig’de haftanın programı

Süper Lig’de haftanın programı

ABONE OL
12 Şubat 2021 12:40
Süper Lig’de haftanın programı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 Haftanın programı
– Süper Lig’e 25’inci, TFF 1. Lig’e 21’inci hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek
– Misli.com 2. Lig’de ise 23’üncü hafta maçları oynanacak

 

İSTANBUL (AA) – Futbolda Süper Lig 25’inci, TFF 1. Lig 21’inci hafta karşılaşmalarıyla devam edecek. Misli.com 2. Lig’de ise 23’üncü hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün

19.00 Çaykur Rizespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Çaykur Didi)

Yarın

13.30 Hes Kablo Kayserispor-MKE Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Trabzonspor-Gaziantep (Medical Park)

19.00 Fatih Karagümrük-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

14 Şubat Pazar

13.30 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Denizlispor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel)

16.00 Atakaş Hatayspor-Aytemiz Alanyaspor (Antakya Atatürk)

19.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

15 Şubat Pazartesi

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yeni Malatyaspor (Antalya)

19.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Eryaman)

TFF 1. Lig

Bugün

19.00 Ankaraspor-Altınordu (Osmanlı)

Yarın

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-İstanbulspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Akhisarspor-Yılport Samsunspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Altay-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14 Şubat Pazar

16.00 Menemenspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Menemen İlçe)

16.00 Beypiliç Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15 Şubat Pazartesi:

19.00 Bursaspor-Tuzlaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

14 Şubat Pazar:

13.00 İnegölspor-Manisa FK (İnegöl İlçe)

13.00 Afjet Afyonspor-Çorum FK (Zafer)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Hekimoğlu Trabzonspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Uşakspor (Diyarbakır)

13.00 Sancaktepe FK-Hacettepe (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.00 Ergene Velimeşespor-Gümüşhanespor (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Niğde Anadolu FK-Sarıyer (Niğde 5 Şubat)

Kırmızı Grup

Yarın

13.00 Eyüpspor-Bodrumspor (Eyüp)

14 Şubat Pazar:

13.00 Turgutluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Kardemir Karabükspor-Bayburt Özel İdare (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Vanspor FK-Pazarspor (Van Atatürk)

13.00 Kırklarelispor-Sakaryaspor (Kırklareli Atatürk)

13.00 Tarsus İdmanyurdu-Karacabey Belediyespor (Tarsus İlçe)

13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Kırşehir Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 GMG Kastamonuspor-Mamak FK (Gazi)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Pendikspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.