İstanbul
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bahçeli: Cumhur İttifakı devam edecek. 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak
  • Yangin Haber
  • SİYASET
  • Bahçeli: Cumhur İttifakı devam edecek. 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak

Bahçeli: Cumhur İttifakı devam edecek. 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak

ABONE OL
18 Aralık 2020 21:46
Bahçeli: Cumhur İttifakı devam edecek. 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL
          Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun “Devlet Bahçeli ittifakı bozmak istiyor” iddiasını yanıtladı:
  • Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Bey’in birçok konuda ortaya koymuş olduğu görüşler zannediyorum inandırıcılığı olmayan, bir gündem oluşsun da nasıl oluşursa oluşsun inancıyla yapmaya çalıştığı bir çalışma
  • Cumhur İttifakı devam edecek. Cumhur İttifakı, 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak

TBMM (AA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Devlet Bahçeli ittifakı bozmaya zemin hazırlıyor” iddiasına ilişkin, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Bey’in birçok konuda ortaya koymuş olduğu görüşler zannediyorum inandırıcılığı olmayan, bir gündem oluşsun da nasıl oluşursa oluşsun inancıyla yapmaya çalıştığı bir çalışma. Cumhur İttifakı devam edecek. Cumhur İttifakı, 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak.” dedi.

2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi’nin görüşmelerini izlemek üzere Meclise gelen Bahçeli, gazetecilerin, Kılıçdaroğlu’nun “Devlet Bahçeli ittifakı bozmaya zemin hazırlıyor” iddiasına ilişkin sorusunu yanıtladı.

Bahçeli, şunları kaydetti:

“Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Bey’in birçok konuda ortaya koymuş olduğu görüşler zannediyorum inandırıcılığı olmayan, bir gündem oluşsun da nasıl oluşursa oluşsun inancıyla yapmaya çalıştığı bir çalışma. Cumhur İttifakı devam edecek. Cumhur İttifakı, 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak.”

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.