İstanbul
24°

AÇIK

05:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

Assan Hanil, otomotiv sanayinin en başarılı tedarikçisi seçildi

Assan Hanil, otomotiv sanayinin en başarılı tedarikçisi seçildi

ABONE OL
13 Kasım 2020 22:41
Assan Hanil, otomotiv sanayinin en başarılı tedarikçisi seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
  • Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner: Bu ödülle, Assan Hanil’in yenilikçi ve teknoloji odaklı üretim anlayışı, katma değer yaratan faaliyetleri, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bu alana yaptığı yatırımların ne denli isabetli olduğunu kanıtladık

İSTANBUL (AA) – Assan Hanil, Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) tarafından verilen “Tedarik Sanayi Başarı Ödülü”nü almaya hak kazandı.

Kibar Grubu bünyesinde faaliyet gösteren otomotiv sanayi üreticisi Assan Hanil’in açıklamasına göre, firma Otomotiv Sanayii Derneği tarafından verilen “OSD Tedarik Sanayi Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Dernek üyeleri tarafından kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki iş birliği ve rekabetçilik kriterleri göz önünde bulundurularak yapılan değerlendirme sonucunda Assan Hanil, 2019’un en başarılı tedarikçisi olmaya layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, aldıkları ödülden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

“OSD, Türk otomotiv sanayisinin gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Dernek, kurulduğu günden bu yana sektör paydaşlarını bir araya getirmiş, önemli iş birliklerine vesile olmuş ve özellikle tedarik sanayi için kilit rol oynamıştır. Köklü derneğimizin çok kıymetli üyeleri tarafından bu ödüle layık görülmek Assan Hanil olarak bizlere büyük gurur verdi.

Aldığımız bu ödülle, Assan Hanil’in yenilikçi ve teknoloji odaklı üretim anlayışı, katma değer yaratan faaliyetleri, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bu alana yaptığı yatırımların ne denli isabetli olduğunu kanıtlamış durumdayız. Layık görüldüğümüz bu ödüle yakışır şekilde, sahip olduğumuz yetkinlikleri daha da geliştirerek, belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.